• Trochę o nas

Zastanawiasz się kim jesteśmy?

 

Firma Benkoda powstała z miłości do psów. A szczególnie do jednego, czekoladowego labradora o imieniu Rufus :)
Będąc jeszcze szczenięciem Rufus zachorował na dysplazję stawów łokciowych, a rokowania były naprawdę kiepskie. Dlatego obecny właściciel firmy, Pan Marcin Perkowski, wiedząc że praca na etacie nie pozwoli mu zapewnić wystarczających środków na uratowanie psiaka, postanowił postawić wszystko na jedną kartę i założył firmę Benkoda. Pozwoliło to uzyskać dostęp do wielu leków i specjalistów a po ciężkiej walce Rufus stanął na nogi i jest wielką dumą Pana Marcina :) Właśnie tak zaczęła się wielka pasja i przygoda ze sprzedażą artykułów zoologicznych, która trwa do dzisiaj :)

Rufus pozdrawia :)

Rufus

 

Nasi pracownicy.

Zespół firmy Benkoda to grupa młodych ludzi, których łączy miłość do zwierząt. Zoologia to nasza pasja, klienci często są zdziwieni, że gdy napiszą zapytanie późnym wieczorem, to otrzymują odpowiedź po kilku minutach. Właśnie tak działamy! Kochamy swoją pracę :)

No i mamy nietypowych pomocników :)

Rufus Rufus

 

 

Proste zasady zwrotu towaru? W standardzie :)

Kupując w naszym sklepie macie Państwo aż 30 dni na zwrot nie używanego produktu. Każdy ma prawo się pomylić lub zrezygnować z zakupu, dlatego nigdy nie robimy problemu, jeżeli Klient chce zwrócić nieużywany produkt. Pieniądze za zwrócony towar przelewamy na konto Klienta maksymalnie w ciągu 14 dni.

 

Aaaahhh te reklamacje! Bierzemy je na klatę :)

Jak w każdej firmie, również u nas zdarzają się reklamacje. Zawsze w takiej sytuacji Klient może zwrócić reklamowany produkt na nasz koszt, wystarczy że najpierw skontaktuje się z nami, żeby ustalić, jak tego dokonać :)

 

Innowacyjność i rozwój? To Nasz cel!

Cały czas szukamy nowych rozwiązań i możliwości, aby Klient był zadowolony z zakupów w naszym sklepie. Dlatego wprowadziliśmy nie tylko powiadomienia e-mail o statusie przesyłki, ale również powiadomienia SMS. Każdy nasz Klient jest na bieżąco informowany tymi dwoma kanałami więc nie musi się zastanawiać, co się dzieje z Jego przesyłką.

 

To tyle o nas :)

Pozdrawiamy i zapraszamy!

www.benkoda.pl