• Kategorie
  • Parametry
  • Ubranka

Ubranka

W naszej kolekcji ubranek dla psów znajdziesz praktyczne stroje przeciwdeszczowe i pooperacyjne, a także okolicznościowe ubrania, dzięki którym Twój pies wyróżni się pośród reszty czworonogów. Dla miłośników przebieranek posiadamy kolorowe kostiumy na Halloween dla psów, a także zabawne czapki i kokardki. Zapoznaj się z naszą ofertą, a z pewnością znajdziesz stylowe ubranko dla swojego pupila.

Ubrania na zimno

Największy wybór ubranek w naszym sklepie internetowym dotyczy okryć wierzchnich na zimne dni. Znajdziesz u nas ciepłe kurtki z kapturem - przeciwdeszczowe, które uchronią Twojego małego pupila przed zimnem, deszczem i śniegiem. Tego typu akcesoria są przydatne zwłaszcza dla piesków małych ras, których drobna budowa nie pozwala na pełne ogrzanie swojego ciała. Posiadamy również stylowe swetry i bluzy dresowe dla psów, które nadają się do codziennego użytku w domu lub podczas spacerów w zimne, lecz suche dni.

Kombinezony pooperacyjne

W naszym sklepie znajdziesz dużą selekcję ubranek pooperacyjnych dla psów. Jeżeli Twój pupil przeszedł właśnie zabieg, to możesz zabezpieczyć jego ranę na brzuszku, ubierając go w kamizelkę lub kombinezon pooperacyjny. Modele dla samców mają dziurkę umożliwiającą swobodne załatwianie się, a do tego są wygodnie zawiązywane na plecach. Tego typu ubranka posiadają również dodatkową kieszeń na opatrunek.