• Kategorie
  • Parametry
  • Obroże

Obroże

Idealna obroża dla psa powinna być przede wszystkim wygodna - nie może uwierać i uciskać Twojego pupila. Najlepsze są zatem obroże wykonane z trwałych, lecz miękkich materiałów. Najbardziej trwałe są obroże skórzane, które sprawdzają się nawet na kilka lat, a do tego są bardzo wygodne w użytkowaniu. Tego rodzaju obroża dostępna jest w naszym sklepie zarówno dla małych szczeniaków, czy yorków, jak i labradorów.

Obroże do trenowania

Najbardziej skuteczne obroże do treningu psa to te zaciskowe. Jeżeli pupil zbyt mocno pociągnie za smycz, obroża automatycznie się zaciśnie. Pośród produktów dostępnych w naszym sklepie zoologicznym znajdziesz również obrożę półzaciskową, a także obroże elektroniczne, które sprawdzają się podczas treningu. Dla psów, które mają problem z nadmiernym szczekaniem stworzony obroże antyszczekowe.

Obroże na kleszcze

Między wiosną a jesienią warto pamiętać o tym, aby swojego psa uzbroić w obrożę przeciw kleszczom. Ugryzienia tych insektów są groźne dla czworonogów i nie warto ich bagatelizować. Kleszcze przenoszą choroby, które mogą trwale uszkodzić zdrowie Twojego psa. Obroża na kleszcze to jeden z kilku sposobów, dzięki którym możesz zapobiec babeszjozie lub boreliozie u czworonogów!

Dodatki do obroży

Jeżeli chcesz, aby Twój pies wyróżniał się na spacerze, wybierz dla niego świecącą obrożę. Dzięki temu będzie widoczny po zmroku, a inne pieski będą zazdrościć mu modnego gadżetu. Niektóre modele dostępnych w naszym sklepie świecących obroży wyposażone są w trwałe światełka LED, co sprawia, że są znacznie dłużej sprawne. W przypadku, gdy Twój pies lubi samodzielnie udawać się na piesze wycieczki, warto kupić dla niego obrożę z imieniem i danymi kontaktowymi właściciela. Jeżeli sam nie wróci do domu, uczynny znalazca będzie wiedział, że Reksio należy do Ciebie.

 

 

Niezależnie od rasy, wagi i wielkości Twojego psa - w naszym sklepie znajdziesz obrożę, która będzie pasować do jego budowy. Zapraszamy!