• Kategorie
  • Parametry
  • Obroże

Obroże

Idealna obroża dla psa powinna być przede wszystkim wygodna - nie może uwierać i uciskać Twojego pupila. Najlepsze są zatem obroże wykonane z trwałych, lecz miękkich materiałów. Najbardziej trwałe są obroże skórzane, które sprawdzają się nawet na kilka lat, a do tego są bardzo wygodne w użytkowaniu. Tego rodzaju obroża dostępna jest w naszym sklepie zarówno dla małych szczeniaków, czy yorków, jak i labradorów.

Obroże do trenowania

Najbardziej skuteczne obroże do treningu psa to te zaciskowe. Jeżeli pupil zbyt mocno pociągnie za smycz, obroża automatycznie się zaciśnie. Pośród produktów dostępnych w naszym sklepie zoologicznym znajdziesz również obrożę półzaciskową, a także obroże elektroniczne, które sprawdzają się podczas treningu. Dla psów, które mają problem z nadmiernym szczekaniem stworzony obroże antyszczekowe.

Obroże na kleszcze

Między wiosną a jesienią warto pamiętać o tym, aby swojego psa uzbroić w obrożę przeciw kleszczom. Ugryzienia tych insektów są groźne dla czworonogów i nie warto ich bagatelizować. Kleszcze przenoszą choroby, które mogą trwale uszkodzić zdrowie Twojego psa. Obroża na kleszcze to jeden z kilku sposobów, dzięki którym możesz zapobiec babeszjozie lub boreliozie u czworonogów!

Dodatki do obroży

Jeżeli chcesz, aby Twój pies wyróżniał się na spacerze, wybierz dla niego świecącą obrożę. Dzięki temu będzie widoczny po zmroku, a inne pieski będą zazdrościć mu modnego gadżetu. Niektóre modele dostępnych w naszym sklepie świecących obroży wyposażone są w trwałe światełka LED, co sprawia, że są znacznie dłużej sprawne. W przypadku, gdy Twój pies lubi samodzielnie udawać się na piesze wycieczki, warto kupić dla niego obrożę z imieniem i danymi kontaktowymi właściciela. Jeżeli sam nie wróci do domu, uczynny znalazca będzie wiedział, że Reksio należy do Ciebie.

 

 

Niezależnie od rasy, wagi i wielkości Twojego psa - w naszym sklepie znajdziesz obrożę, która będzie pasować do jego budowy. Zapraszamy!

  • Sklep zamknięty

Drodzy klienci. 

Na początek chcielibyśmy podziękować wszystkim wiernym klientom którzy byli z nami 4 lata. Niestety z powodu problemów finansowych które trapią firmę oraz poważnej choroby właściciela firma zostanie zamknięta. Próbowaliśmy jeszcze walczyć i ratować firmę ale niestety z powodu zalewającej nas fali negatywnych komentarzy oraz zajęcia rachunku bankowego przez Urząd Skarbowy stało się to niemożliwe. Wszyscy klienci którzy wysyłali nam numery kont otrzymają zwrot wpłaconej kwoty. Bardzo przepraszamy, za wszystko.

Pozdrawiamy

Benkoda