• Kategorie
  • Parametry
  • Maty samochodowe

Maty samochodowe

Jeżeli często podróżujesz ze swoim czworonogiem samochodem, to z pewnością przyda Ci się mata lub materac dla psa, który zawsze będziesz mieć pod ręką. Mata zapewni Twojemu pupilowi wygodę podczas jazdy samochodem, a Tobie pozwoli zabezpieczyć siedzenia samochodowe przed zabrudzeniami.

Mata dla psa do samochodu

 

Pośród dostępnych w naszym sklepie produktów znajdziesz zarówno materac, jak i matę do samochodu na przednie i tylne siedzenie, a także siatki odgradzające dla psa, chroniące go podczas podróży przed spacerowaniem po całym aucie. Zakupisz u nas specjalistyczne pokrowce na siedzenia, a także duże maty zabezpieczające do bagażnika.  

  • Sklep zamknięty

Drodzy klienci. 

Na początek chcielibyśmy podziękować wszystkim wiernym klientom którzy byli z nami 4 lata. Niestety z powodu problemów finansowych które trapią firmę oraz poważnej choroby właściciela firma zostanie zamknięta. Próbowaliśmy jeszcze walczyć i ratować firmę ale niestety z powodu zalewającej nas fali negatywnych komentarzy oraz zajęcia rachunku bankowego przez Urząd Skarbowy stało się to niemożliwe. Wszyscy klienci którzy wysyłali nam numery kont otrzymają zwrot wpłaconej kwoty. Bardzo przepraszamy, za wszystko.

Pozdrawiamy

Benkoda