• Kategorie
  • Parametry
  • Klatki i kojce

Klatki i kojce

W tej części naszego sklepu zoologicznego Benkoda znajdziesz klatki i kojce dla psów przeznaczone do domu i samochodu. Dla wszystkich miłośników wycieczek rowerowych z pupilami mamy również transportery na rower i szereg innych akcesoriów przeznaczonych do transportu psa.

Klatka dla niesfornego psa

Jeżeli masz problem, gdy zostawiasz psa samego w domu, to sprawdź nasze kojce i klatki. Dobrym rozwiązaniem dla szczeniaka jest mały kojec, który możesz umieścić w pokoju i wyłożyć “pieluszkami”. Będziesz mieć pewność, że po powrocie do domu nie spotka Cię przykra niespodzianka. W naszym sklepie znajdziesz obszerny wybór rozmiarów klatek dla psów - mniejszych i większych ras.

Bezpieczeństwo podczas przewozu psa

Solidny transporter dla psa to obowiązkowe akcesorium dla wszystkich właścicieli czworonogów, którzy często zabierają swoich pupili na wycieczki. Znajdziesz u nas produkty przeznaczone do samochodu i na rower, które zagwarantują bezpieczeństwo Twojego psa w podróży.

Namiot na wakacje z psem

 

Klatka kennelowa lub namiot marki Kennel to idealne akcesoria, które przydadzą Ci się podczas wakacji z psem. Jeżeli zatrzymujesz się na polu namiotowym z czworonogiem lub planujesz pobyt na plaży, czy w górach, Twój pies będzie czuć się wyjątkowo komfortowo we własnym namiocie. Z kolei na wycieczki z małym pupilem możesz zabrać plecak lub nosidełko, do którego bezpiecznie wsadzisz swojego psa, aby oszczędzić jego siły podczas długodystansowego spaceru.