• Kategorie
  • Parametry
  • Klatki i kojce

Klatki i kojce

W tej części naszego sklepu zoologicznego Benkoda znajdziesz klatki i kojce dla psów przeznaczone do domu i samochodu. Dla wszystkich miłośników wycieczek rowerowych z pupilami mamy również transportery na rower i szereg innych akcesoriów przeznaczonych do transportu psa.

Klatka dla niesfornego psa

Jeżeli masz problem, gdy zostawiasz psa samego w domu, to sprawdź nasze kojce i klatki. Dobrym rozwiązaniem dla szczeniaka jest mały kojec, który możesz umieścić w pokoju i wyłożyć “pieluszkami”. Będziesz mieć pewność, że po powrocie do domu nie spotka Cię przykra niespodzianka. W naszym sklepie znajdziesz obszerny wybór rozmiarów klatek dla psów - mniejszych i większych ras.

Bezpieczeństwo podczas przewozu psa

Solidny transporter dla psa to obowiązkowe akcesorium dla wszystkich właścicieli czworonogów, którzy często zabierają swoich pupili na wycieczki. Znajdziesz u nas produkty przeznaczone do samochodu i na rower, które zagwarantują bezpieczeństwo Twojego psa w podróży.

Namiot na wakacje z psem

 

Klatka kennelowa lub namiot marki Kennel to idealne akcesoria, które przydadzą Ci się podczas wakacji z psem. Jeżeli zatrzymujesz się na polu namiotowym z czworonogiem lub planujesz pobyt na plaży, czy w górach, Twój pies będzie czuć się wyjątkowo komfortowo we własnym namiocie. Z kolei na wycieczki z małym pupilem możesz zabrać plecak lub nosidełko, do którego bezpiecznie wsadzisz swojego psa, aby oszczędzić jego siły podczas długodystansowego spaceru.  

  • Sklep zamknięty

Drodzy klienci. 

Na początek chcielibyśmy podziękować wszystkim wiernym klientom którzy byli z nami 4 lata. Niestety z powodu problemów finansowych które trapią firmę oraz poważnej choroby właściciela firma zostanie zamknięta. Próbowaliśmy jeszcze walczyć i ratować firmę ale niestety z powodu zalewającej nas fali negatywnych komentarzy oraz zajęcia rachunku bankowego przez Urząd Skarbowy stało się to niemożliwe. Wszyscy klienci którzy wysyłali nam numery kont otrzymają zwrot wpłaconej kwoty. Bardzo przepraszamy, za wszystko.

Pozdrawiamy

Benkoda