• Kategorie
  • Parametry
  • Kagańce

Kagańce

Kaganiec to bardzo ważne akcesorium dla psa, zwłaszcza jeśli planujesz podróżować ze swoim czworonogiem i przebywać razem z nim w miejscach publicznych. Niezależnie od wielkości i rasy Twojego psa, większość tego typu miejsc wymaga kagańca u czworonogów ze względów bezpieczeństwa. Nawet jeżeli Twój pies nigdy nie przejawiał agresji, brak kagańca w pociągu może grozić mandatem. Kaganiec przydaje się również podczas wizyty u weterynarza lub na spacerze, jeżeli Twój piesek lubi zjadać wszystko, co napotka na swojej drodze. Zapoznaj się z dostępnymi modelami kagańców!

Jaki kaganiec wybrać dla małego psa?

Małe rasy psów, takie jak yorki, czy shih tzu będą potrzebować zupełnie innego rodzaju kagańca, niż owczarek niemiecki. Dla małego psa, a także dla szczeniaków, najlepiej sprawdzi się lekki, materiałowy kaganiec. Inaczej zwany weterynaryjnym - ponieważ wykorzystuje się go podczas zabiegów. Większość tego typu kagańców jest regulowana i zapinana na rzepy. Dzięki temu możesz kontrolować ucisk kagańca na szczękę Twojego psa - zapiąć go mocno lub luźno, uniemożliwiając mu szczekanie i gryzienie.

 

Najlepszy kaganiec dla dużego psa

 

Większość właścicieli dużych psów twierdzi, że najlepiej sprawdza się kaganiec fizjologiczny. W przeciwieństwie do metalowych i skórzanych modeli, ten z firmy Baskerville jest wygodny - wykonany z tworzywa sztucznego lub drutów pokrytych gumą, elastyczny i ciepły w dotyku. Można go przymocować do psiej obroży i mieć pewność, że pupil sam go nie zdejmie.

  • Sklep zamknięty

Drodzy klienci. 

Na początek chcielibyśmy podziękować wszystkim wiernym klientom którzy byli z nami 4 lata. Niestety z powodu problemów finansowych które trapią firmę oraz poważnej choroby właściciela firma zostanie zamknięta. Próbowaliśmy jeszcze walczyć i ratować firmę ale niestety z powodu zalewającej nas fali negatywnych komentarzy oraz zajęcia rachunku bankowego przez Urząd Skarbowy stało się to niemożliwe. Wszyscy klienci którzy wysyłali nam numery kont otrzymają zwrot wpłaconej kwoty. Bardzo przepraszamy, za wszystko.

Pozdrawiamy

Benkoda